حضور شرکت دانش بنیان ابیان فارمد
در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه پزشکی و دارویی جنوب شرق آسیا

بیست و چهارمین دوره نمایشگاه پزشکی و دارویی جنوب شرق آسیا، SE-Asian Halthcare & Pharma show، در تاریخ ۱۷ تا ۱۹ آوریل در کوالالامپور مالزی برگزار شد.

ابیان فارمد

بیست و چهارمین دوره نمایشگاه پزشکی و دارویی جنوب شرق آسیا

Asian Halthcare

بیست و چهارمین دوره نمایشگاه پزشکی و دارویی جنوب شرق آسیا، SE-Asian Halthcare & Pharma show، در تاریخ ۱۷ تا ۱۹ آوریل در کوالالامپور مالزی برگزار شد. پاویون ایران برای اولین بار با حمایت سازمان توسعه همکاری‌های علمی و فناورانه بین الملی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری در این نمایشگاه با حضور ۱۲ شرکت برپا شد.

شرکت دانش بنیان ابیان فارمد از جمله شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ دارویی گلرنگ یکی از شرکت های منتخب در این پاویون بود که مورد توجه بسیاری از توزیع کنندگان داروی آن کشور قرار گرفت.حوزه کشورهای جنوب شرق آسیا و اتحادیه بین المللی کشورهای جنوب شرق آسیا، آسه آن، با برخورداری از بیش از ۶۰۰ میلیون نفر جمعیت یکی از مناطق جذاب از نقطه نظر صادرات محصولات ایرانی به شمار می‌رود.

تسهیل بهتر فرآیند ثبت و صادرات محصولات دارویی

در این نمایشگاه که با حضور بازدیدکنندگان و غرفه دارانی از کشورهای فیلیپین، تایلند، لیتوانی، تایون، میانمار، چین، اندونزی و نیجریه برگزار شد، عضویت ایران در PICs و نظام رگولاتوری مشابه دو کشور که منجر به تسهیل بهتر فرآیند ثبت و صادرات محصولات دارویی می شود، مورد توجه عمده توزیع کنندگان قرار گرفت.در همین راستا بازدید وزیر بهداشت کشور مالزی به همراه سفیر محترم جمهوری اسلامی از پاویون ایران و استماع نقطه نظرات نمایندگان هلدینگ داروئی گلرنگ منجر به حضور و توجه جدی‌تر این افراد به پاویون ایران و قول مساعد جهت آعاز همکاری فیمابین دو کشور شد.

Asian Halthcare

در راستای این بازدید و مذاکرات، جلسه تخصصی افراد حاضر در نمایشگاه با کاردار محترم اقتصادی سفارت ایران برگزار شد که مساله تسهیل ثبت داروهای ایرانی و ارسال لیست داروهای موردنیاز کشور مالزی به نمایندگان ایرانی جهت تامین، از جمله مهمترین موارد مورد بحث با اعضای محترم سفارت ایران در کوالالامپور بود، همچنین بازدید و حضور سفرای عمان و الجزایر در پاویون ایران از جمله موضوعات قابل توجه نمایشگاه بود.

Asian Halthcare

تهران، میدان ونک، خیابان خدامی، پایین‌تر از هتل هما، جنب خیابان ارم، پلاک ۴۲

لینک‌های مهم

مجله پزشکی
فرصت‌های شغلی
درباره ابیان فارمد
تماس با ابیان فارمد
محصولات ابیان فارمد
هلدینگ دارویی گلرنگ

مکمل‌های ابیان فارمد

لیکو آپ
لیکو اُلی
لیکو رویال
لیکو میون
لیکو زینک
لیکو مولتی

داروهای ابیان فارمد

مزاکتال
دپاپکس
دوبسیکا
فلوسیترین
لپارسید ۱۲۵
لپارسید ۲۵۰
سیمیوال ۵۰۰
کِی‌ سی تب ۵
کِی‌ سی تب ۱۰

آخرین مقالات پزشکی

سرماخوردگی چیست؟ | چطور آن را درمان کنیم؟
چرا افسرده می‌شویم؟ | افسردگی در زنان و مردان
پارکینسون و 5 واقعیتی که باید بدانید
کاربرد داروی والپروات سدیم چیست؟
آیا امکان دارد کودکان به پارکینسون مبتلا شوند؟
شرکت داروسازی ابیان فارمد

شرکت داروسازی ابیان فارمد با تمرکز بر تحقیق و توسعه گسترده و رویکردی مبتنی بر علم و تخصص فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ در صنعت داروسازی کشور آغاز نموده است. ابیان فارمد با بهره گیری از بهترین متخصصین و محققین داخلی و همکاری با شرکای بین المللی خود، همواره در جهت تولید داروهای تخصصی با بالاترین سطح کیفی و منطبق بر استاندارد های جهانی کوشیده است.

شماره تماس ابیان فارمد : ۰۲۱۹۱۲۰۰۰۹۰